Waguero Bohemia Kevin
Billy Jolly Pixie, Cocco Bill Chimigo Star
ČIVAVA (CHIHUAHUA) DLOUHOSRSTÝ


TOPlist

Pro více informací:
oravcova.m@centrum.cz
Nebo mob.723 573 481
Poslední aktualizace:
28.04.2011N o v i n k y

02.7.11

vystava Dne 18.6.2011 se Chicco zúčastnil své úplně první výstavy a to speciální výstavy v Jičíně a dopadl velice dobře. Předváděl se ve třídě dorostu, kde dostal známku VN 1 (ze tří pejsků)a potom ještě získal titul "Nejlepší dorost" vystava O tento titul soutěžil s vítězi tříd dorostu dlouhosrstých i krátkosrstých pejsků i feneček. udělal nám velikou radost hned na první vystavě. Billy dostal VD ve třídě otevřené, Gerrýsek se jen pyšně prošel ve třídě čestné, kde se pořadí nezadávalo. Děkujeme paní rozhodčí A. Redlické a panu rozhodčímu M.Redlickému.

28.4.11

Chicco Tak se po dlouhé době zase hlásíme a přinášíme velkou novinu: Máme dalšího čivakamaráda! Jmenuje se Cocco Bill Chimigo Star a my mu říkáme Chicco. Přijel k nám z dalekého Chorvatska a je to vnuk našeho Gerrýska. Kluci ho už přijali do smečky a už spolu začínají lumpačit.

24.3.10

Gerry V neděli 7.3.2010 jsme si udělali výlet do Mnichova na Mezinárodní výstavu psů. Přihlášeného jsme měli jen Gerrýska, Billíček doma držel tlapičky a dobře, Gerry protože Gerrýsek získal V1,CAC, CACIB a BOB. Odvezl si z této výstavy pohár a osobní dárek od pana rozhodčího, kterému se Gerryk moc líbil. Protože jsme se zúčastnili odpoledního slavnostního zakončení, domů jsme přijeli pozdě večer, unaveni, ale šťastni.

15.9.09

Fotky V sobotu jsme se vydali na dalekou cestu do Lipska, kde se Gerrýsek zúčastil Mezinárodní výstavy psů. Billíček jel s námi, aby držel bráškovi tlapičky a fandil mu.Byla zde velká konkurence, jen ve třídě šampionů bylo přihlášených sedm pejsků. Gerrýsek zabojoval a získal svého posledního CACIBa, který mu chyběl ke splnění podmínek pro přiznání titulu Interšampion. Takže naše radost byla dvojnásobná a obrovská. Setkali jsme se tu nejen s přáteli z Čech, Hračka ale ráda jsem osobně poznala milou chovatelku Gladys z Belgie, která má ve své chovatelské stanici brášku Gerryka Willibalda B.K. Z Lipska jsme si dovezli také novou čiva kamarádku pro Gerrýska a Billíčka, no není slaďoučká?

30.8.09

Fotky Ze speciální výstavy z Karlových Varů si Gerryk odvezl známku V3 a pěkný pohár.
11.06.09

Fotky Dne 5.4. jsme vyrazili na Národní výstavu do Ostravy, Billíček obdržel známku V2 a titul r. CAC, Gerrýsek zde vybojoval V1, CAC a titul Národní vítěz, dařilo se také jeho dceři Cathleen, která získala V1, CAC a titul Národní vítěz ve fenách.

25.03.09

Fotky Po delší odmlce přinášíme novinky ze života našich čivakluků.
Protože slečny po Gerrýskovi a Jessice z chov. stanice Rosinala už pomalu vyrazily ke svým novým páníčkům, byli jsme se s nimi ještě rozloučit a popřát jim do života jen to nejlepší. Fotky Udělali jsme si také výlet do Dvora Králové, kde jsme navštívili Camilku, dceru Gerrýska, a pomazlili se s jeho vnoučátky.
Obdrželi jsme také nové fotky dětí Gerryka - pejska Sonyho(Basel), pejska Baira a pejska Boldiho. Gerrykově dceři Cathleen byl udělen titul šampión Slovenska. Gratulujeme!
Gerrykovi byl udělen titul šampión Polska.
Málem bychom zapomněli na Billíčka, ten má nový pelíšek:)

22.01.09

Fotky Před Vánoci jsme jeli zkontrolovat odchov po Gerrýskovi, nejdříve jsme navštívili Radku a Danu v Lišicích a zkontrolovali jsme štěnda po fence Axylle – Felicitu, Fredieho a po fenečce Alwine – Duckieho a povahou nejúžasnějšího Dráčka(Dracca), potom jsme se stavili v Opatovicích a obdivovali jsme miminka po fenečce Leticii - pejska Richyho a fenečku Reggie. Všechna štěňátka se nám moc líbila.
Další skvělou novinkou je, že dne 17.12. se narodila další krásná štěňátka a to 3 slečny po Gerrýskovi v chovatelské stanici Rosinala , maminou je Jessica Martenika. Přejeme hodně zdraví a životní pohody!
Dne 11.1. 2009 jsme se zúčastnili národní výstavy v Olomouci, kde Gerrýsek skončil na 3. místě ve třídě vítězů a mile nás překvapil Billíček, který skončil na 4. místě ve třídě otevřené se známkou výborný. Možná si už začíná zvykat na výstavy, protože se už tak strašně nebál a nevyváděl. Musíme to ještě trochu dopilovat, snad bude také na příští výstavě spolupracovat.

.: HISTORIE NOVINEK :.


© 2006...webmaster:Lukáš Oravec...e-mail:lukas.oravec@centrum.cz


..